loader

Masko Mobilyacılar Sitesi 15-B Blok No: 23-25 Başakşehir / İstanbul / TÜRKİYE

Ev Dekorasyonunda Mermer Kullanımı

Ev Dekorasyonunda Mermer Kullanımı | Celal Duman Mobilya - MASKO

Luxury tarzın en gözde detayı olan "mermer" yemek odası takımlarında da asil havasını hissettiriyor. Celal Duman Luxury ile kaliteyi hissedin.

 Dekorasyon alanı ve mobilya modelleri her geçen gün biraz daha gelişiyor ve aynı orantıda da değişiyor. Ve bu değişim dönüşüm esnasında da “mermer” ev dekorasyonlarımızdaki yerini almaya başladı. Yenilikçi ve daha modern bir görünüme sahip olan “mermer ve mermer detayları” farklı dokunuşların ve şıklığın bir göstergesi haline geldi. Özellikle evlerde en sık kullanılan alan olan yemek odalarında daha fazla gözlemlenmeye başlayan mermer modeller ve mermer detaylar, kullanışlı olmanın yanı sıra tasarımda da ön plana çıkmanızı sağlıyor.

Göz alıcı ve havalı tasarımlarda kendi gösteren mermer yemek odası modelleri ile evinizde retro bir hava yaratmanın yanı sıra modern ve lüks bir görünüm de sağlamanızı yardımcı oluyor. Her detayı ile özgün tasarıma sahip olan mermer yemek masaları, Celal Duman Furniture ile özel model, renk ve ölçülerde sizler için özel olarak projelendirilebilmektedir.

Luxury Yemek Odalarında Mermer Kullanımı

Son dönemlerde daha fazla olarak adını duyduğumuz luxury tarz, sadelikten uzak olarak görünen bir dekorasyon tarzı olarak görünse de tam aksine sadeliğin şıklaştırılmış bir yansımasıdır. 

Luxury koltuk takımları, yatak odası takımları derken evlerimizde en çok kullandığımız ve en verim aldığımız yerlerden biri olan yemek odalarımıza da giren luxury tarzın yansıması olarak da metal ve mermer detayları kullanılmakta.

Genel olarak ahşap ile snobe edilerek modern bir görünüm sağlayan mermer yemek odası takımları, her detayı ile hem kullanışlı hem de oldukça şık. Ağır görüntüsünün altında yatan özgün tarzı yakalayanlar mermer yemek odası takımlarında evlerinde daha çok kullanıyor.

Mermer Yemek Odası Takımları Nasıl Dekore Edilmeli?

Kendine özgü bir havası olan mermer deseni, dilediğini her dekorasyon ürünü veya malzeme ile dekore edilebilir. Ancak şık ve kaliteli havasını bozmamak adına, metal ile desteklenmiş mermer masaları seçmeniz de fayda var. Bu sayede şık yemek odası takımlarını bozmamış olursunuz!

Ağır ve bir o kadar da kaliteli görüntüsünü bozmamak adına, genel olarak yemek odası odanıza veya salon içerisinde yemek masanızın etrafına çok fazla dekorasyon ürünü koymamanız, şıklığı ve o derin havayı bozmamanıza yarayacaktır.

Sizler de Celal Duman Luxury Furniture firmamız ile iletişime geçerek işinde uzman ve ödül almış birçok iç mimarımıza, sadece siz özgü yemek odası modelleri tasarlatabilir ve projelendirme sonunda 3D tekniği ile mobilyalarınızın evinizde nasıl durduğunu görebilirsiniz.